Serwis komputerowy

Peggie Oliver musi wysłać jej komputer do naprawy. Chce wiedzieć, co należy zrobić z nim po raz pierwszy.

Komputer zawiera ważne informacje, z których większość to prywatne. Osoby, która naprawi to może trzeba zmienić systemu Windows, który wymaga dostępu do konta administratora chronionych hasłem. Są one prawdopodobnie uczciwy, ale nie należy liczyć na to. I nawet, jeśli są uczciwi, mogą one nadal wytrzeć dysku twardego z konieczności lub niekompetencji.

Ale z prawej środki ostrożności, biorąc Twój serwis drukarek kraków komputer na wycieczkę usługi nie powinno skutkować katastrofą.

[Mają questionh tech zapytać PCWorld przyczynianie się Edytor Lincoln Spector. Wyślij zapytanie do answer@pcworld.com.]

Umieścić ważnych plików w chmurze: Jeśli masz zamiar pracować, podczas gdy komputer znajduje się w sklepie, upewnij się, że pliki należy do bieżących projektów znajdują się w folderze Dropbox, OneDrive lub inne konta pamięci masowej w chmurze. W ten sposób pliki będą łatwo dostępne na innym komputerze. Zobacz wihcej na: I wszystkie zmiany wprowadzone do tych plików na że innym komputerze zostaną zsynchronizowane do komputera rzeczywistym automatycznie podczas ty dostać ono z powrotem.

Kopia zapasowa: Następny, tworzenie kopii zapasowej obrazu dysku twardego lub dysku SSD. W ten sposób, jeśli profesjonalistów wytrzeć dysku twardego i ponowne zainstalowanie systemu Windows od podstaw, można przywrócić wszystkie pliki danych. I jeśli naprawdę bałagan rzeczy, można przywrócić system Windows sposób trzeba było go przed wysłałeś to ty do nich.

Ale ostrzegamy: Jeżeli mieliby jakiś dobry powód do ponownej instalacji, wszystko przywracanie z kopii zapasowej obrazu może przywrócić problem, który spowodował konieczność naprawy w pierwszej kolejności. Skonsultuj się z ludzie naprawy, aby zobaczyć, jeśli myślą, że to dobry pomysł.

I. wihcej Zobacz na: polecam użyć EASEUS Todo Backup Free i zewnętrznego dysku twardego dla kopii zapasowej.

Chroń poufne pliki: prawdopodobnie masz pliki, które mają ludzie, aby zobaczyć. Należą do nich instrukcji bankowych i kart kredytowych, formularze podatkowe lub czegokolwiek, co może zawstydzić się.

Należy szyfrować pliki te lub je bezpiecznie usunąć. (Przecież masz je z kopii zapasowej.)

Uczyń swojego PC dostępnym: ludzie naprawy prawdopodobnie będziesz musiał uruchomić komputer. A nie dając im hasło na kartce papieru, należy wyłączyć hasło logowania systemu Windows.

Nie zakładaj, wiedzą, że problem: tak, powiedział im, co się stało na telefon, ale to nie znaczy, dostał wiadomość do właściwych ludzi. Napisz szczegółowy opis swojego problemu.

Zapisz plik w folderze Autostart w menu Start, można to zrobić wpisując ścieżkę ProgramData %appdata%microsoftwindowsstart w polu Nazwa pliku. W ten sposób plik zostanie załadowany automatycznie, podczas uruchamiania.

Następnie wydrukować plik i taśmy papierowej do ciała z komputera.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s